Toptextil prezentuje autorską aplikację mobilną umożliwiającą w 3D dobór mebla i jego tapicerki do dowolnego wnętrza.

Darmowa aplikacja mobilna \\

 

Wybór mebli tapicerowanych to nie lada wyzwanie. Obecnie prawie każdy sklep meblowy oferuje możliwość dowolnego wyboru, a nawet zestawiania tkaniny tapicerskiej na kupowanym meblu. Rynek z kolei oferuje setki wzorów, kolorów i właściwości, łatwo zatem o prawdziwy mętlik w głowie.

Często to, co idealne wydawało się w sklepie meblowym, w rzeczywistości całkowicie odbiega od naszych oczekiwań.  Widząc swój salon na ekranie telefonu lub tabletu możesz wybrać poszukiwany przez Ciebie mebel i postawić go w dowolnym miejscu na podłodze. Zmniejszaj, zwiększaj i obracaj go dowolnie. Zmień jego obicie i dopasuj wzór i kolor do ścian i dodatków w Twoim domu, a swoimi pomysłami podziel się ze znajomymi.

Jak to działa?

Dzięki innowacyjnej na Polskim rynku aplikacji mobilnej „Toptextil – tkaniny na meble” od Toptextil  przed podjęciem decyzji  można upewnić się, czy nowe meble tapicerowane będą pasowały do dowolnego wnętrza.

Aplikacja w 3D i w czasie rzeczywistym umożliwia umiejscowienie wybranego modelu mebla w dowolnym miejscu w domu, a następnie skomponowanie na nim tapicerki. Toptextil proponuje aż 19 brył mebli – od krzeseł i foteli, przez sofy, aż po narożniki. Każdy z tych mebli za pomocą znacznika, czyli logotypu Toptextil wydrukowanego na  kartce umieścić można w dowolnym miejscu w domu, zmniejszać, zwiększać, a nawet obracać w około.

Po dokonaniu wyboru mebla w aplikacji można tapicerować go w dowolną tkaninę spośród aż 50 kolekcji od Toptextil, a także tworzyć dowolne zestawienie wzoru, koloru i faktury. Wśród nich znaleźć można tkaniny oznaczone symbolem Cleanaboo, które ograniczają wchłanianie rozlanych na materiale płynów oraz ułatwiają czyszczenie uporczywych plam.

To innowacyjne rozwiązanie pozwala na swobodne żonglowanie kolorami i właściwościami. Dzięki temu przed zakupem mebla każdy z nas może sprawdzić, czy będzie pasował do naszego domu, a nawet sam skomponować obicie i później przedstawić swój pomysł w sklepie meblowym.

Gdzie znajdę aplikację?

Aplikacja jest całkowicie darmowa i dostępna w Google Play lub App Store pod nazwą  „Toptextil – tkaniny na meble”. Jedyne, czego potrzebujesz to:

– smartfon lub tablet ;

– znacznik, czyli logo Toptextil, które pobrać można bezpośrednio z aplikacji lub na www.toptextil.pl/aplikacja ;

Znacznik należy wydrukować na kartce A4 lub otworzyć na innym telefonie, umieścić na podłodze, w miejscu, w którym stać ma mebel. Włączona na smartfonie aplikacja zeskanuje znacznik i na jego miejscu na ekranie pojawi się mebel, który zmienić można na inny model i dowolnie tapicerować. Aplikacja jest bardzo intuicyjna, ale w razie potrzeby skorzystać można z  „Samouczka” dostępnego w aplikacji lub z instrukcji dostępnej na www.toptextil.pl/aplikacja .

Wypróbuj jeszcze dziś i sprawdź jakie to proste!

Więcej na:

www.toptextil.pl/aplikacja

www.facebook.com/toptextil

 

 

Aplikacja \

 

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację \

Autor: Toptextil