Za oknem wciąż pochmurnie i szaro, promienie słońca są jeszcze mało dostrzegalne, a my sami tkwimy w zimowej aurze. Warto przerwać tę melancholię i rozbudzić się z zimowego snu. Rozwiązaniem mogą być pełne kwiatów aranżacje naszych domowych czterech kątów. Dostępne w klubie zakupowym Bonami.pl kwieciste akcesoria pomogą w stworzeniu radosnych wnętrz.

Aranżacje z kwiecistymi dodatkami w roli głównej nadadzą naszemu wnętrzu pogodnego i barwnego charakteru. – Ten angielski motyw wystroju odświeży niejedno wnętrze, ciesząc tym samym nasze oko. Kwiecistych inspiracji możemy szukać wokół nas, a uzyskany w ten sposób wiosenny klimat sprawi, że wnętrze będzie przytulne i pełne pozytywnej energii  – mówi ekspert klubu zakupowego Bonami.pl, Marta Kmošenová

Postaw na tekstylia

Zasłona Apolena Filomena, 140×270 cm fot.Bonami.pl  

Obrus Apolena Clerra 140×180 cm fot.Bonami.pl 

Tkaniny są jednym z przykładów, który ułatwi nam wprowadzanie kwiecistych elementów do naszego wnętrza.

Tekstylia doskonale sprawdzą się przy aranżacji okien. W te pochmurne dni może być to świetny sposób na ożywienie i rozjaśnienie pokoju. Ciekawym rozwiązaniem z pewnością okażą się zasłony o oryginalnych zdobieniach. Wzorzyste zasłony Apolena Filomena będą się idealnie komponować z białymi lub beżowymi firanami, a kwieciste wzory świetnie sprawdzą się przy klasycznych jasnych wnętrzach –  wyjaśnia ekspert Bonami.pl. Z kolei podczas dekoracji jadalni czy kuchni kwieciste akcenty będą atrakcyjnym rozwiązaniem przy oprawie stołu. Pod uwagę można wziąć na przykład obrus Apolena Clerra lub delikatniejszy bieżnik Apolena Gardena z oferty Bonami.pl, które posłużą jako urokliwa ozdoba podczas ważnych uroczystości. Z kolei maty stołowe Apolena Florina mogą przydać się jako alternatywa dla obrusu przy codziennych posiłkach.

Kwieciście w kuchni i jadalni

Rękawica kuchenna Rex London Summer Meadow fot.Bonami

Kuchnia z jadalnią to serce domu, w którym spędzamy najwięcej czasu. Warto wprowadzić do tych pomieszczeń odrobinę słońca i kolorów, stawiając na kwieciste dodatki. To właśnie w kuchni odbywa się wspólne gotowanie, a podczas przerwy między pichceniem znajdzie się chwila na spontaniczne rozmowy przy filiżance ciepłej kawy. Sielankowy klimat kuchni pomogą nam stworzyć akcesoria – na przykład talerze, dzbanki i inne naczynia, które warto ustawić na półkach. Całości dopełnią akcesoria takie jak bawełniana rękawica kuchenna Rex London Summer Meadow czy ściereczka z lini Gift Republic Wild Flowers z oferty Bonami.pl.

Pamiętajmy o jadalni. Podczas uroczystych spotkań pięknie zastawiony stół umili nam niejeden posiłek, zachwycając tym samym naszych bliskich ukwieconą oprawą. Delikatne, kwieciste wzory zachwycą od pierwszego wejrzenia. Pomocny może być zestaw, który składa się z aż 83 porcelanowych naczyń Flower Erik, dzięki czemu będziemy mogli urządzić wyjątkowy obiad dla bliskich. – Potrawy serwowane na porcelanowych naczyniach, takich jak podłużny półmisek Shine Rose dopełnią naszą kompozycję, a kwiecista taca Katie Alice English Garden pomoże w podawaniu ciepłego obiadu – podpowiada Marta Kmošenová z klubu zakupowego Bonami.pl. 

Złap drugi oddech

Ławka Versa Jungle Jungle   fot. Bonami.pl 

W dopełnieniu naszej kwiecistej aranżacji warto wesprzeć się dodatkami, które uzupełniają całość.  

– Postawmy na niekonwencjonalność. Podłużna ławka Versa Jungle Jungle to świetny element wyposażenia, który postawiony obok okna sprawdzi się jako miejsce na chwilę odpoczynku czy szybki przegląd prasy codziennej. Dodatkowe poduszki spowodują, że na ławce nie tylko będzie siedzieć się wygodniej, ale sama przestrzeń nabierze przytulności. W tym przypadku wystarczy zwykła poduszka oraz poszewka, na przykład z linii Apolena Parla. Ten mały trik sprawi, że wnętrze będzie spójne i przytulne  – dodaje ekspert Bonami.pl.

Innym rozwiązaniem są poduszki z mikrowłókien Apolena Parria. Są miękkie oraz sprężyste i można położyć na krzesłach, tych domowych, jak i ogrodowych. Pozwoli nam to na utrzymanie motywu kwiatowego w całym mieszkaniu.

Żywe, kwieciste dodatki sprawią, że w pochmurne dni nasz dom będzie przepełniony ciepłą i rodzinną atmosferą. Barwne akcesoria – od tekstyliów po kuchenne drobiazgi – które pomogą nam odczarować pogodę i stworzyć przytulną aranżacje z kwiatami w roli głównej, znaleźć można w zakupowym klubie Bon

Zasłona Apolena Filomena, 140×270 cm  Bonami.pl  169 zł

Rękawica kuchenna Rex London Summer Meadow  Bonami.pl  19 zł

Ścierka bawełniana Gift Republic Wild Flowers Bonami.pl  39 zł

Obrus Apolena Clerra, 140×180 cm Bonami.pl  94 zł

Bieżnik Apolena Gardena, 40×140 cm Bonami.pl  34 zł

Komplet 2 mat stołowych Apolena Florina, 33×45 cm Bonami.pl  20 zł

Poduszka na krzesło Apolena Parria, 43×43 cm Bonami.pl  34 zł

Ławka Versa Jungle Jungle Bonami.pl  479 zł

Poszewka na poduszkę Apolena Parla, 43×43 cm Bonami.pl  34 zł

Zestaw 83 porcelanowych naczyń Flower Erik Bonami.pl  2 219 zł

Porcelanowy półmisek Shine Rose, dł. 22 cm Bonami.pl  39 zł

Taca Katie Alice English Garden, 21×14 cm Bonami.pl  19 zł

 

https://www.facebook.com/BonamiPL

Bonami.pl oferuje klientom tematyczne kampanie, które są ograniczone czasowo, umożliwiając dokonywanie zakupów designerskich dodatków do mieszkania i oryginalnych artykułów codziennego użytku w domowym zaciszu. Codziennie aktualizowana oferta, prezentująca kolekcje i trendy z całego świata, znajduje się zarówno na www.bonami.pl, jak i profilu Facebook Bonami.pl. Do klubu Bonami należy ponad 800 tysięcy użytkowników.