Firma DREWIT istnieje na rynku branży meblarskiej od 1992 roku. Zajmujemy się także produkcją mebli na wymiar, między innymi wykonujemy meble kuchenne, biurowe, apteczne i inne. Bazujemy wyłącznie na materiałach wysokiej jakości posiadających odpowiednie atesty ( ITB, higieny PZH i bezpieczeństwa).

Zaufanie naszych dotychczasowych Klientów jak i rozwój technologii meblarskich mobilizuje nas do ciągłego rozwoju jakości naszych usług. Przykładem jest nasza najnowsza inwestycja w unowocześnienie naszego parku maszynowego pozwalająca na wykorzystanie nowoczesnych procesów przy produkcji mebli począwszy od projektu, przez kosztorys i produkcję, aż po gotowe meble.

Nasza okleiniarka Novimat/I/G80/650/R3 z laserem IMALUX AH 47 realizująca wysokie wymogi produkcyjne wyposażona jest w kompleksowy zestaw agregatów do indywidualnego konfigurowania maszyny takich jak agregat okleinujący, agregat do wstępnego i profilowego frezowania, frezowania konturu i cykliny profilowej, agregat kapujący z pneumatycznym wychyleniem pił do fazowania naroży oraz specjalny system polerowania i czyszczenia górnej i dolnej krawędzi profilu.

Laser diodowy zapewnia nie tylko precyzyjną obróbkę i idealne wykończenie krawędzi płyt ale również gwarantuje ich całkowitą odporność na wilgoć.

Dostawcami materiałów do produkowanych przez naszą firmę mebli są znane firmy takie jak SWISS KRONO sp. z o.o. spółka szwajcarskiej grupy KRONO (producent płyt wiórowych, MDF, HDF, OSB), którego jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem na terenie Krakowa. Od dłuższego czasu współpracujemy także z REHAU, GTV Poland, MAAG, SEVROLL, SCHWINN i innymi. Oczywiście zastosowanie materiałów innych producentów jest również możliwe zgodnie z sugestiami czy wymaganiami odbiorcy.

Naszymi atutami są:

Doświadczenie – jesteśmy na rynku usług branży meblarskiej od ponad 25 lat. Zdobyte doświadczenie przekłada się na rzetelną pracę i wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Sprawdzeni partnerzy – od lat współpracujemy z zaufanymi renomowanymi firmami, dostawcami komponentów dla meblarstwa.

Nowoczesny park maszynowy – dysponujemy własną nowoczesną stolarnią, wyposażoną w wysokiej jakości maszyny i urządzenia.

Indywidualna obsługa – każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i słowa krytyki.

Gwarancja jakości – szanując Klienta, na każdy mebel, dajemy mu 24 miesięczną gwarancję. Niezależnie od terminu, każdy Klient może liczyć na serwis naszego profesjonalnego zespołu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

DREWIT – www.drewit.krakow.pl