Błyszczące, szeroko otwarte oczy, palce niecierpliwie przesuwające się po ekranie, jeszcze chwila i na twarzach pojawia uśmiech pomieszany z niedowierzaniem („jakie to proste!” -można wyczytać z ruchu warg) … i wreszcie jest! Skrojony na miarę, mebel w samodzielnie dobranej tapicerce – tak w skrócie można opisać uczestników konferencji Apart Design w Łodzi, którzy na własnej skórze mieli okazję przetestować aplikację „Toptextil- tkaniny na meble”.


 
O aplikacji oraz jej zaletach opowiadał na konferencji Virtus Studio – Apart Design nieoceniony w swym fachu ambasador marki Toptextil – dr Marek Borowiński znany również jako Shop Doctor.

Nie od dziś wiadomo, że kolory mają niebagatelny wpływ na nasze życie. Trzech najaktywniejszych słuchaczy wróciło z konferencji z książką „Doktor kolor czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu” autorstwa doktora Marka Borowińskiego , dzięki której o oddziaływaniu kolorów dowiedzą się o wiele więcej.

 

Odpowiednio dobrane tkaniny, ich barwa i struktura, budują charakter i atmosferę wnętrza, a kto chociaż raz dobierał kolor, rodzaj i wzór tapicerki mebla bazując wyłącznie na małych próbkach materiału, ten wie, że to niełatwe zadanie. Ciężko podjąć decyzję, kiedy ma się do wyboru ogrom tkanin, a jaszcze trudniej nie zgubić się w gąszczu możliwości.

A gdyby tak wybierać tkaniny na meble nie ruszając się z domu, mając w ręku wyłącznie smartfon lub tablet?

Postanowiliśmy przenieść te marzenia do rzeczywistości. Dzięki darmowej aplikacji (którą można pobrać z App Store lub Google Play) możemy w warunkach domowych stworzyć krzesło, fotel, sofę lub narożnik w dowolnej tkaninie, a później zapisać swoje dzieło na urządzeniu. Najlepiej jednak pochwalić się nim szerszemu gronu

(my również chętnie oglądamy takie cudeńka i czekamy na nie pod TYM adresem, a później zrealizować projekt i cieszyć się autorskim meblem (któremu również należy zrobić zdjęcie i koniecznie nam pokazać)

 

Aplikacja Toptextil -tkaniny na meble

 

Źródło: Toptextil.pl