Z czym kojarzy się określenie „Metropolitan”? W kontekście wielkich metropolii nasuwa na myśl piękną i reprezentacyjną część miasta, w której luksus, szyk i elegancja idą w parze z wyrafinowanym gustem. Nowa kolekcja mebli i akcesoriów od Miloo Home świetnie oddaje metropolitalny klimat. „Metropolitan” jest skierowany do osób ceniących sobie wielkomiejski szyk i styl życia.


Kolekcja Metropolitan łączy w sobie luksus i glamour. Projektanci wykorzystali wyłącznie szlachetne materiały, takie jak welur, nikiel, kryształowe szkło. Metropolitan to nowoczesne, lekko modernistyczne meble i dodatki: krzesła, sofy, regały, lampy i elementy tekstylne, które sprawiają, że każde wnętrze staje się idealnym miejscem do odpoczynku. Wiodącą kolorystyką są ciemne, głębokie granaty, zielenie, bordo rozświetlone odcieniami turkusu, musztardy i rudości. Barwy  te wspaniale komponują się z akcesoriami w kolorze srebra i szykownego złota.

Metropolitan jest doskonałą propozycją dla tych, którzy kochają szyk i elegancję. To kolekcja ponadczasowa, w której najważniejsze jest piękno detalu i fantazyjna forma.

Kolekcja dostępna jest w salonach Miloo Home oraz w sklepie internetowym: www.miloohome.pl

 

Zdjęcia z możliwością obejrzenia i pobrania:

– aranżacyjne: https://app.box.com/s/h4mit1ygrcavd8upoplpccyzxcv8apf6
– packshoty: https://app.box.com/s/3qwddhcqb4jkuurw5d7kvpm2cgjdbwwf