Obecnie w większości salonów meblowych klienci mają możliwość dowolnego doboru tapicerki. Sami chcą kreować swój mebel, dobrać go do wnętrza swojego domu lub wybrać właściwości dostosowane do potrzeb domowników. To dobre podejście, ale wśród właścicieli salonów meblowych powoduje problem z uporządkowaniem próbników i informacji o tkaninach. Toptextil znalazł rozwiązanie.

Ekspozytor Toptextil to jedno miejsce, w którym zebrano wszystkie informacje o kolekcjach Toptextil.

 

*  Dzięki ponad 50 próbnikom kaskadowym klient może zestawiać tkaniny ze sobą i z meblami upewniając się, czy do siebie pasują. Każdy próbnik zawiera kluczowe informacje o kolekcji takie, jak skład, gramaturę, czy ścieralność, a także specjalne właściwości np. Cleanaboo.

* Cała ekspozycja podzielona jest na koordynaty i wzory oraz na grupy cenowe oznaczone kolorami. Dzięki temu zabiegowi znacznie łatwiej będzie wycenić mebel w wybranej przez klienta tkaninie.

* Prezentery z kolei są kopalnią inspiracji. Znaleźć w nich można wizualizacje mebli ubranych w daną tkaninę oraz zestawienia kolorystyczne, które z pewnością pomogą w podjęciu decyzji.

*  Zajmuje tylko 0,5 m², nie wymaga zasilania elektrycznego i nie jest zamontowany do podłoża – możesz dowolnie go przestawiać.

* Regularnie będziemy uzupełniać twój ekspozytor o nowe kolekcje i katalogi.

 

Nie od dziś wiadomo, że przy wyborze tkaniny kluczowe jest obejrzenie jej na żywo i sprawdzenie, czy to jaka jest w dotyku i jaki ma kolor spełnia nasze oczekiwania. Ekspozytor Toptextil to miejsce przyjazne również dla sprzedawcy ze względu na mnogość kolekcji na nim zaprezentowanym, ale także przejrzystość informacji o tkaninach. Jeśli chcesz, aby stojak znalazł się w Twoim salonie skontaktuj się z naszymi Doradcami Salonów Meblowych.

 

Jak zdobyć ekspozytor za darmo? To proste!

*  Zadzwoń i umów się z naszym Doradcą Salonów Meblowych

tel. +48 604 211 104, e-mail: konrad.twardosz@toptextil.pl

* Czekaj na dostawę twojego ekspozytora – dostarczymy i zamontujemy go za darmo!

*  Weź udział w darmowym szkoleniu o tkaninach tapicerskich, które nasz Doradca przeprowadzi w twoim salonie meblowym

 

Więcej na www.toptextil.pl