W terminie od 22 do  25  sierpnia na targach IWF zaprezentujemy najnowsze trendy i wzornictwo.  Zespół projektowy Schattdecor  włożył wiele pracy w ciekawą prezentację targową,  tak by jak najlepiej pokazać najnowsze  produkty.

W sierpniu w Atlancie, w stanie Georgia w USA  odbywają się  międzynarodowe targi International Woodworking Fair (IWF) branży drzewnej. Targi te przez cztery dni przyciągają producentów mebli, architektów, projektantów  i innych przedstawicieli branży. W tym roku Schattdecor będzie prezentował się  na stoisku o powierzchni  110 m2.

Na targach prezentować będziemy najnowsze wzory i produkty.  Największy akcent kładziemy na tendencje roku 2019.  Odwiedzający nasze stoisko będą mogli przekonać się jak wielowymiarowość współczesnego stylu życia, zmieniające się koncepcje  mieszkalne oraz zazębianie się pracy i relaksu wpływają na współczesne trendy. Świat zmienia się w sposób bardzo dynamiczny, co  sprawia, że i my musimy się zmieniać. Nowe style życia wpływają na  formę i funkcję pomieszczeń, w których mieszkamy i pracujemy oraz  na to jak je urządzamy. Na stoisku będziecie mogli zaobserwować jak aktualne trendy kształtują wzornictwo, kolorystykę i  powierzchnie meblowe.

IWF odbywa się w terminie  22 do 25 sierpnia w stanie w  Georgia World Congress Center w Atlancie. Zapraszamy na nasze stoisko  2046, budynek C –zainspirujcie się naszymi nowymi trendami, wzorami i produktami.