Firma Szynaka Meble z sukcesem zaprezentowała swoja ofertę podczas targów Decofair 2019, które trwały od 4 do 6 lutego 2019 roku w Riyadh Int. Convention and Exhibition Center Riyadh w Arabii Saudyjskiej. W wydarzeniu wzięły udział setki klientów, a oferta naszej firmy spotkała się z dużym zainteresowaniem odwiedzających.


Setki odwiedzających, wiele biznesowych rozmów oraz interesujących spotkań – tak wyglądały targi w Rijadzie, w których firma Szynaka Meble wzięła w tym roku aktywny udział.  Podczas eventu zaprezentowano 7 autorskich kolekcji mebli oraz system komód. Prezentowane meble zdobyły uznanie gości, którzy docenili precyzję i doskonałość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo naszych produktów. – Czujemy się odpowiedzialni za każdy mebel wyjeżdżający z naszych fabryk, bowiem sztuka meblarska ma dla nas nie tylko wymiar biznesowy, ale przede wszystkim wywodzi się z pasji i indywidualnych wartości. To sprawia, że na arenie międzynarodowej oferta Szynaka Meble wyróżnia się na tle innych, spotykając się z zainteresowaniem klientów nawet z najodleglejszych zakątków świata. A meble sygnowane logo Szynaka zaskakują nietuzinkowym designem i precyzyjnym wykonaniem – mówi dyrektor ds. marketingu, Michał Szynaka.

Szynaka Meble do wielu lat z sukcesem prowadzi ekspansję na kolejne obszary handlowe, sprawiając, że polskie meble pojawiają się w mieszkaniach, apartamentach, hotelach i innych obiektach użytkowych na całym świecie. Współpraca firmy Szynaka Meble z Arabią Saudyjską trwa już kilka lat. Wszystko zaczęło się od zwrócenia uwagi na wspólne wartości, którym od lat hołdują mieszkańcy Arabii Saudyjskiej i właściciele Grupy Meblowej Szynaka – wśród których jest m.in. rodzina i przywiązanie do tradycji. Targi Decofair pozwoliły umocnić relacje biznesowe i rozszerzyć zakres współpracy z kontrahentami na tym obszarze. Dla firmy Szynaka Meble w myśl dewizy „zawsze blisko ludzi” niezmiennie od ponad 60 lat najważniejsze są spotkania z drugim człowiekiem – kontrahentami, współpracownikami, przyjaciółmi spółki. A tych na targach w Rijadzie nie brakowało…

 

szynaka.pl